Pályaorientációs nap a hajdúszoboszlói Gönczy Pál Általános Iskolában

2018. november 29-én a Debreceni Szakképzési Centrum Vegyipari Szakgimnáziuma izgalmas kísérleteken keresztül mutatta be a képzéseit, a hajdúszoboszlói Gönczy Pál Két Tanítási Nyelvű  Általános Iskola pályaorientációs napján.

A Gönczy Pál Általános Iskola 8. osztályos tanulói Kónya Marianna szakmai igazgatóhelyettes asszony előadásán keresztül megismerkedhettek iskolánk képzéseivel, a színes diákélettel, a két tanítási nyelvű osztályainkkal, valamint előremutatóan a vegyésztechnikus képzéseinkkel és a duális képzéssel. Volosinovszki Sándor tanár úr pedig kísérleteket mutatott be amellyel még izgalmasabbá tette a kémia színes világát. 

Iskolánkkal a decemberi nyílt napunkon találkozhatsz ismét: 2018. december 6-án 9:00 órai kezdettel.

A hajdúszoboszlói Gönczy Pál Általános Iskola pályaorientációs napjáról készült képeket a Galériában, valamint iskolánk facebook és instagram oldalán lehet megtekinteni.

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot