Terepi munka és nyomozás a Békás-tónál
A 11. B osztályos tanulóink egy rendhagyó és rendkívül izgalmas szakmai napon vettek részt a debreceni Békás-tónál 2026. június 17-én.
DSZC Vegyipari
Debreceni Szakképzési Centrum
NÉPSZERŰ

A múlt héten zajlott iskolánkban az Angol nyelvi projektverseny, melyen nagyszerű előadásokat hallottunk!
2022. febr. 28.
igazgatóság
KERESŐ
A 11. B osztályos tanulóink egy rendhagyó és rendkívül izgalmas szakmai napon vettek részt a debreceni Békás-tónál 2026. június 17-én.
NÉPSZERŰ

A múlt héten zajlott iskolánkban az Angol nyelvi projektverseny, melyen nagyszerű előadásokat hallottunk!
2022. febr. 28.
igazgatóság
Egy kellemes hangulatú szombat délelőttöt töltött el a Vegyipari oktatóinak, diákjainak és családtagjaiknak egy maroknyi, de annál lelkesebb csapata az Együtt az Állatokért Állatvédő Közhasznú Egyesület menhelyén.
Idén is az elismerésekről szólt a pedagógusnap a Debreceni Szakképzési Centrum oktatói és dolgozói számára, az ünnepi eseményen negyven munkatársat díjaztak.
Az Együtt a Jövő Mérnökeiért Szövetség rendezésében webináriumot tartottak 2026. május 29-én. Az EJMSZ Iskola Díj korábbi díjazottaival történt beszélgetés a sikeres pályázás bevált gyakorlatairól. Iskolánkból Kónya Marianna szakmai igazgatóhelyettes tartott előadást. Prezentációjában összefoglalta: hogy zajlott az elmúlt 2 évben az EJMSZ-pályázat megírása és megvalósítása.
Jubileumot ünnepelt a Debreceni SZC Vegyipari Technikum, az idei tanév volt a 75. az intézmény életében. Az iskola évtizedek óta a munkaerőpiaci igényekhez igazodó szakemberképzést szolgálja. A keddi eseményen szó volt múltról és a jövő irányairól is.
Sós Réka, iskolánk 12.B osztályos tanulója csapattársával, Szabó Lilivel bejutott a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia (OTIO) országos döntőjébe, amelyet a BME-n rendeztek meg.
Büszkeséggel osztjuk meg a hírt, hogy a Debreceni SZC Vegyipari Technikum kiemelkedő munkáját idén a Debreceni Egyetem is hivatalosan elismerte!
Debreceni Szakképzési Centrum