Pályaorientációs nap a téglási II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolában

2018. október 26-án a Debreceni Szakképzési Centrum Vegyipari Szakgimnáziuma izgalmas kísérleteken keresztül mutatta be a képzéseit, a téglási II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola pályaorientációs napján.

A II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola  6-8. osztályos tanulói megismerkedhettek az iskolánk által nyújtott képzésekkel, a színes diákélettel, a két tanítási nyelvű osztályainkkal, valamint előre mutatóan a vegyész technikus képzéseinkkel és a duális képzéseink által nyújtott lehetőségekkel. Továbbá iskolánk standjánál az érdeklődők interaktív kísérleteket láthattak, sőt a bátrabbak kipróbálhatták azokat. 

 A téglási II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola pályaorientációs rendezvényéről készült képeket a Galériában, valamint iskolánk facebook és instagram oldalán lehet megtekinteni.

Iskolánkkal a nyílt napjainkon találkozhatsz ismét: 2018. november 8-án 9:00 és 15:00 órai kezdettel és 2018. december 6-án 9:00 órai kezdettel.

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×

Felnőttek ingyenes szakmai képzése 2