Pályaorientációs nap a berettyóújfalui József Attila Általános Iskolában

2018. november 10-én a Debreceni Szakképzési Centrum Vegyipari Szakgimnáziuma izgalmas kísérleteken keresztül mutatta be a képzéseit, a berettyóújfalui József Attila Általános Iskola pályaorientációs napján.

A József Attila Általános Iskola 8. osztályos diákjai megismerkedhettek az iskolánk által nyújtott képzésekkel, a színes diákélettel, a két tanítási nyelvű osztályainkkal, valamint előre mutatóan a vegyész technikus képzéseinkkel és a duális képzéseink által nyújtott lehetőségekkel. Továbbá a pályaorientációs napon interaktív kísérleteket láthattak a diákok, sőt a bátrabbak kipróbálhatták azokat. 

Iskolánkkal a decemberi nyílt napunkon találkozhatsz ismét: 2018. december 6-án 9:00 órai kezdettel.

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×

Felnőttek ingyenes szakmai képzése 2