Pályaválasztási Nap a tiszafüredi Bán Zsigmond Általános Iskolában

 2018. november 13-án a Debreceni Szakképzési Centrum Vegyipari Szakgimnáziuma izgalmas kísérleteken keresztül mutatta be a képzéseit, a tiszafüredi Bán Zsigmond Általános Iskolában megrendezésre kerülő Pályaválasztási Napon.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal szervezésében megrendezésre kerülő Pályaválasztási Napon a Debreceni Szakképzési Centrum Vegyipari Szakgimnáziuma mellett 21 további oktatási intézmény mutatta be az érdeklődők számára a képzéseit. A rendezvényre ellátogató diákok továbbá megismerkedhettek a két tanítási nyelvű osztályaink által nyújtott lehetőségekkel és előre mutatóan a duális, a vegyész technikus és a ráépüléses képzéseinkkel is. Ezek mellett pedig több interaktív kísérletek is láthattak a diákok, sőt a bátrabbak kipróbálhatták azokat. 

A tiszafüredi Pályaválasztási Napról készült képeket a Galériában, valamint iskolánk facebook és instagram oldalán lehet megtekinteni.

Iskolánkkal a decemberi nyílt napunkon találkozhatsz ismét: 2018. december 6-án 9:00 órai kezdettel.

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×

Felnőttek ingyenes szakmai képzése 2