A Goethe Intézetben járt a Vegyipari 9.BKNY osztálya

 2018. november 12-én a Debreceni Szakképzési Centrum Vegyipari Szakgimnáziumának német két tanítási nyelvű 9.BKNY osztályos diákjai a budapesti Goethe Intézetben jártak.

A Vegyipari legfiatalabb német két tanítási nyelvű oszályának diákjai a Goethe Intézet mellett, ellátogattak a Magyar Természettudományi Múzeumba is, ahol egy múzeumpedagógiai foglalkozáson vehettek részt. 

A Goethe Intézetben a tanulók egy interaktív tanórán vettek részt, amely keretein belül érdekes és szórakoztató feladatokkal gyakorolták a német nyelvet. Az előző tanévekbe hagyományteremtő szándékkal kezdeményezte iskolánk ezt a programot, amelyet lehetőség szerint a jövőben is szeretne iskolánk megszervezni diákjaink számára.

A budapesti kirándulásról készült képeket a Galériában, valamint iskolánk facebook és instagram oldalán lehet megtekinteni.

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×

Felnőttek ingyenes szakmai képzése 2