Pályaorientációs nap az ebesi Arany János Általános Iskolában

2018. november 21-én a Debreceni Szakképzési Centrum Vegyipari Szakgimnáziuma izgalmas kísérleteken keresztül mutatta be a képzéseit, az ebesi Arany János Általános Iskola pályaorientációs napján.

Az Arany János Általános Iskola  7. és 8. osztályos diákjai megismerkedhettek az iskolánk által nyújtott képzésekkel, a színes diákélettel, a két tanítási nyelvű osztályainkkal, előre mutatóan a vegyész technikus és műanyagfeldolgozó technikus képzéseinkkel valamint a duális képzéseink által nyújtott lehetőségekkel. Továbbá a pályaorientációs napon interaktív kísérleteket láthattak a diákok, sőt a bátrabbak kipróbálhatták azokat.

Iskolánkkal a decemberi nyílt napunkon találkozhatsz ismét: 2018. december 6-án 9:00 órai kezdettel.

Az ebesi Arany János Általános Iskola pályaorientációs napjáról készült képeket a Galériában, valamint iskolánk facebook és instagram oldalán lehet megtekinteni.

 

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×

Felnőttek ingyenes szakmai képzése 2