Pályaorientációs nap a bocskaikerti Németh László Általános Iskolában

 2018. november 23-án a Debreceni Szakképzési Centrum Vegyipari Szakgimnáziuma a Debreceni Szakképzési Centrum többi tagintézményével együtt mutathatta be képzéseit a bocskaikerti Németh László Általános Iskola Pályaorietnációs Napján

A Németh László Általános Iskola 4-8. osztályos diákjai megismerkedhettek az iskolánk által nyújtott képzésekkel, a színes diákélettel, a két tanítási nyelvű osztályainkkal, előre mutatóan a vegyész technikus és műanyagfeldolgozó technikus képzéseinkkel valamint a duális képzéseink által nyújtott lehetőségekkel. Továbbá a pályaorientációs napon interaktív kísérleteket láthattak a diákok, sőt a bátrabbak kipróbálhatták azokat.

Iskolánkkal a decemberi nyílt napunkon találkozhatsz ismét: 2018. december 6-án 9:00 órai kezdettel.

A bocskaikerti Németh László Általános Iskola Pályaorientációs Napjáról készült képeket a Galériában, valamint iskolánk facebook és instagram oldalán lehet megtekinteni.

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×

Felnőttek ingyenes szakmai képzése 2