Mi a pálya? Műszaki pályaválasztási fesztivál

2018. november 28-án került megrendezésre a Mi a pálya? Műszaki pályaválasztási fesztivál, a Debreceni Egyetem Sporttudományi Oktatóközpontjában. Az eseményen a Debreceni Szakképzési Centrum Vegyipari Szakgimnáziuma is bemutatkozott.

A fesztivált hatalmas érdeklődés kísérte, a Debreceni Szakképzési Centrum tagintézményei mellett iskolánk  és a Vegyipari egyik partnere a MOL Petrolkémia Zrt. is bemutatkozott. Az érdeklődők a Szakképzés utcájában elhelyezkedő standunknál megismerkedhettek az iskolánk által nyújtott képzésekkel, a színes diákélettel, a két tanítási nyelvű osztályainkkal, előre mutatóan a vegyész technikus és műanyagfeldolgozó technikus képzéseinkkel valamint a duális képzéseink által nyújtott lehetőségekkel. 

Iskolánkkal a decemberi nyílt napunkon találkozhatsz ismét: 2018. december 6-án 9:00 órai kezdettel.

A MI a pálya? Műszaki pályaválasztási fesztiválról készült képeket a Galériában, valamint iskolánk facebook és instagram oldalán lehet megtekinteni.

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×

Felnőttek ingyenes szakmai képzése 2