Pályaorientációs nap

 2019. december 7-én a Debreceni Szakképzési Centrum Vegyipari Szakgimnáziuma a berettyóújfalui József Attila Általános Iskola pályaorientációs napján mutatta be a képzéseit

A József Attila Általános Iskola 8. osztályos diákjai megismerkedhettek az iskolánk által nyújtott képzésekkel, a színes diákélettel, a két tanítási nyelvű osztályainkkal, valamint előre mutatóan a vegyész, műanyagfeldolgozó, papírgyártó és feldolgozó, csomagolószergyártó technikus képzéseinkkel és a duális képzéseink által nyújtott lehetőségekkel. Illetve az interaktív kísérleteken keresztül bepillantást nyerhettek a kémia világába. 

Az eseményről készült képek elérhetőek a GALÉRIÁBAN és az iskolánk facebook és instagram oldalán!

 

 

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×

ÉRETTSÉGIRE ÉPÜLŐ NAPPALI

KÉPZÉS

vegyesz fb insta

Megnézem a képzést